Nasz adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław, e-mail: E-mail
PKO BP S.A. IV/O Wrocław, nr konta 84 1020 5242 0000 2402 0018 6742
     
.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

         
     
  Schronisko tel. 71/362 56 74 czynny
w godz. 10:00-14:00 w dni robocze
  Tel. do kierowcy pogotowia
501 334 268 czynny non stop
  W SPRAWACH PILNYCH
KONTAKT WYŁĄCZNIE OSOBISTY LUB TELEFONICZNY!
   
     
         


.
ZWIERZĘTA DO ADOPCJI

/Najedź myszką na zdjęcie by je powiększyć/

schemat schroniska
 • Aby adoptować psa proszę wejść śmiało na teren Schroniska, obejrzeć wszystkie psiaki, zapisać, które przypadły Państwu do serca (numer boksu i numerek na obroży, a jeżeli to szczeniak to numer klatki). Następnie zapraszamy do biura adopcji, tam uzyskacie Państwo informacje o wybranych pieskach.
 • Aby adoptowaé kota proszę udać się do budynków kociarni, tam pracownik pokaże swoich podopiecznych i udzieli koniecznych informacji.
 • O króliczki, myszki i inne gryzonie proszę pytać w biurze.
 • Jeżeli poszukują Państwo swojego zagubionego zwierzaka, proszę wejsć do biura przyjęć i adopcji i tam zostawić swoje zgłoszenie. Zgłoszenie takie ważne jest 7 dni.
 • Zwierzęta wydawane są osobom pełnoletnim, posiadającym dowód osobisty.
 • Aby zabrać do domu psa trzeba zaopatrzyć się w smycz i obrożę, dla kota potrzebny jest bezpieczny transporter lub wygodna torba.
 • Informacji telefonicznych można zasięgnąć dzwoniąc na nr 71 / 362 56 74

Zapraszamy do bezpośrednich odwiedzin - przedstawione poniżej to tylko kilka z przebywających obecnie w schronisku około 350 psów i 200 kotów.

Ważny komunikat: Suche karmy w darze przyjmujemy po uzgodnieniu rodzaju tej karmy. Jeżeli ktoś chce zakupić to byłoby dobrze gdyby najpierw się w tej sprawie skontaktował z nami - na rynku pojawiło się wiele karm, których organizmy naszych zwierząt nie tolerują (mimo że te karmy są i tanie i ładnie opakowane).
Obecnie potrzebujemy raczej konserw dla psów i kotów.

Zwierzaczki, które bardzo potrzebują nowych domów:

Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 01.07.2014r.
Koksik

406-14
Koksik
To 6 letni, duży, kruczo czarny, wykastrowany kocur, który trafił do Schroniska po śmierci właściciela, który zginął w wypadku. Jest bardzo miłym kotem, daje się głaskać i przytulać. Lgnie do człowieka, którego bardzo mu brakuje. Czysty, zdrowy, zadbany, stęskniony !

Katia

405-14
Katia
To 5 letnia koteczka, która trafiła do Schroniska wraz ze swoim towarzyszem Koksikiem (406-14). Kotka jest bardzo miła oraz sympatyczna, również lgnie do człowieka i chce z nim spędzać jak najwięcej czasu. Będzie wysterylizowana. Czysta, zdrowa, zadbana i również stęskniona.

Stefka

433-14
Stefka
To 3 letnia, przepiękna, długowłosa kotka, która jako kolejna z rzędu trafiła do Schroniska po śmierci swojego właściciela. Również nie najlepiej znosi pobyt w Schronisku, jest wylękniona i nieprędko zaufa człowiekowi. Nie toleruje obecności innych zwierząt. Potrzebuje nowego domu, w którym zostanie otoczona opieką. Czysta, zadbana, zdrowa. Będzie wysterylizowana.

Borys

916-14
Borys
To 7 letni, duży, masywny samiec. Został oddany przez właściciela z powodu zmiany warunków życiowych właścicieli. Jest bardzo silny i żywiołowy. Potrzebuje równie silnego opiekuna, który będzie w stanie zapanować nad jego emocjami. Idealny jako pies na posesję, swoją posturą świetnie będzie odstraszał nieproszonych gości. Bardzo miły, sympatyczny i kontaktowy.

Ergo

956-14
Ergo
To 8 letni, mały, krępy, zwarty pies. Silny, ekspresyjny, a zarazem bardzo przyjazdy w stosunku do człowieka. Idealny do osób aktywnie spędzających czas. Uwielbia długie spacery i zabawy. Ze względu na swoje gabaryty świetnie nadaje się do mieszkania jako pies towarzysz.

Perełka

1021-14
Perełka
To 2 miesięczna suczka, która została znaleziona w zaroślach. Jest urocza oraz towarzyska. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Jest zdrowa i zaszczepiona. Będzie średniej wielkości psiakiem.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 24.06.2014r.
Benek

321-14
Benek
To 8 letni kocur, który trafił do Schroniska po śmierci właściciela. Jest bardzo miłym oraz przyjaznym w stosunku do ludzi kotem. Jest kuwetowy, całe swoje życie spędził w mieszkaniu u boku swojego ukochanego Pana, natomiast w Schronisku bardzo źle sobie radzi. Klatka i znikomy kontakt z człowiekiem przybijają go z dnia na dzień.

Lucek

330-14
Lucek
To 6 tygodniowy kocurek, który został znaleziony wraz ze swoim rodzeństwem. Urodził się na wolności, dlatego nie ma dużego zaufania w stosunku do człowieka. Natomiast z dnia na dzień coraz chętniej wita się z człowiekiem. Jest zdrowy, załatwia się do kuwety.

Perełka

826-14
Perełka
To 3 letnia wysterylizowana suczka, która całe życie spędziła na podwórku. Niestety właściciele ją porzucili wraz z miotem szczeniąt, które już znalazły dom. Perełka jest bardzo miła oraz towarzyska, potrzebuje podszkolenia w chodzeniu na smyczy ale w stosunku do człowieka jest przesympatyczna. Czysta, cicha, spokojna.

Mono

852-14
Mono
To roczny, wykastrowany samiec, który został znaleziony. Jest żywiołowym psem, który potrzebuje dużej dawki ruchu oraz sporej aktywności fizycznej. Był bardzo zalękniony, dopiero w Schronisku odzyskał pewność siebie, którą przerodził w zabawę. Bardzo przyjazny oraz miły.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 18.06.2014r.
Kevin

357-14
Kevin
Roczny kocurek, który został znaleziony. Jest bardzo miłym oraz przyjaŸnie nastawionym do ludzi zwierzęciem. Źle znosi pobyt w Schronisku dlatego potrzebuje nowego domu, w którym będzie czuł się bezpiecznie. Jest czysty, kuwetowy, skłonny do zabaw i figli.

Nigra

838-14
Nigra
Nigra to 6-letnia wysterylizowana suczka. Jest bardzo silna, pewna siebie, przebojowa, ale zarazem bardzo inteligentna. Wymaga dużej aktywności fizycznej, lubi kontakt z człowiekiem, do którego nie wykazuje agresji, natomiast nie za bardzo dogaduje się z innymi zwierzętami.

Parys

515-14
Parys
Parys to 9-letni, duży oraz majestatyczny samiec. Został znaleziony. Jest niesamowicie miłym oraz towarzyskim psem, który ciągle wpatruje się w swojego opiekuna. Nauczony podstawowych komend, grzeczny, świetnie się pilnuje i nie wykazuje jakiejkolwiek agresji w stosunku do ludzi. Nie za bardzo nadaje się do mieszkania z innymi zwierzętami, a to z tego powodu, iż jest o nie najzwyczajniej w świecie zazdrosny.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 11.06.2014r.
Dzisiaj same psio-kocie dzieci. Jest ich już w Schronisku sporo, szczególnie małych kociąt zatrzęsienie.
Lena

361-14
Lena
koteczka 5 tygodni, trafiła do Schroniska jako 2 tygodniowy kociak razem z mamą. Teraz już może zamieszkać w nowym domu. Oswojona i milutka, choć trochę płochliwa. Urocze kocie dziecko.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 03.06.2014r.
Ikar

592-14
Ikar
12 letni, duży samiec, który został znaleziony. Był bardzo zaniedbany. Chudy oraz prawie łysy. Dzięki dobrej opiece doszedł do siebie i odzyskał siły, ale ciągle jest głodny. Odpędza wszystkich konkurentów od miski. Jest bardzo przyjazny w stosunku do ludzi, nie wykazuje do nich agresji. Lubi kontakt z człowiekiem oraz jest wielkim pieszczochem.

Ferdzia

216-14
Ferdzia
5 letnia wysterylizowana kotka. Oddana przez właściciela, ale niestety nie wiemy z jakiego powodu. Jest bardzo miłą, ale przerażoną kotką, która potrzebowałaby trochę czasu na to, aby przystosować się do nowych warunków. Z pewnością odwdzięczy się sympatią oraz miłością. Jest czysta, kuwetowa, zdrowa.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 27.05.2014r.
Willi

386-14
Willi
8 lat, suczka, malutka. Straciła właściciela. Była bardzo poważnie chora - wypadał jej dysk. Przeszła poważną operację kręgosłupa. Obecnie czuje się dobrze jednak czasem lekko popuszcza mocz, szczególnie kiedy bardzo się cieszy. Jest kochana, urocza, uwielbia pieszczoty i kolanka. Lubi dzieci. Świetnie zgadza się z innymi zwierzętami.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 20.05.2014r.
Ines

1244-14
Ines
11 letnia kotka znaleziona na ulicy. Bardzo miła oraz towarzyska kotka, która bardzo potrzebuje nowego domu na ostatnie lata swojego życia. Kuwetowa, czysta, zdrowa. Lubi spędzać aktywnie czas, aczkolwiek chętnie spędza również czas wylegujšc się w promieniach słońca.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 07.05.2014r.
Blacky

536-14
Blacky
To starszy piesek, który został znaleziony. Ma 12 lat. Ze względu na wiek źle znosi pobyt w Schronisku. Mimo, iż jest starszy przejawia masę energii oraz pozytywnych emocji. Uwielbia kontakt z człowiekiem, którego w Schronisku ewidentnie mu brakuje. Czysty, spokojny, zupełnie bezproblemowy.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 29.04.2014r.
Kazek

581-14
Kazek
Kazek to 9 letni, średniej wielkości samiec. Trafił do schroniska jako piesek znaleziony, przywieziony przez nasze Pogotowie. Jest psem bardzo żywiołowym jak na swój wiek, który potrzebuje stabilnego i odpowiedzialnego właściciela. Jest grzeczny oraz bardzo kontaktowy. Nie wykazuje żadnej agresji.

Bajra

586-14
Bajra
Bajra to 10 letnia suczka. Została oddana przez właściciela. Życia nie miała łatwego, większość czasu spędzała w kojcu mając niewielki kontakt z człowiekiem. Jest bardzo porywcza, denerwują ją inne zwierzęta. Wykazuje niezwykłą karność i łatwo ją dyscyplinować. Dobrze będzie się czuła w domu z ogrodem, mając możliwość wychodzenia na spacer.

Rafi

613-14
Rafi
Rafi to 5 letni samiec. Trafił do schroniska z działek jako znerwicowany i wrogo nastawiony do ludzi pies. W trakcie pobytu w Schronisku znacznie się wyciszył i poczuł bezpiecznie. Do swojego opiekuna wykazuje przyjaźń i oddanie, do obcych zachowuje dystans. Jest bardzo czujny, będzie świetnie pilnował posesji.


Zwierzęta przedstawione do adopcji w dniu 23.04.2014r.
Hunter

535-14
Hunter
1 rok, mieszaniec średniej wielkości, smukły o strzelistej budowie pies. Oddany przez właściciela, który nie dał sobie rady z jego wychowaniem. Pies niechętnie zostaje sam w domu, dlatego świetnie sprawowałby się w domu z ogrodem. Wymaga sporej dawki ruchu, zabaw i dużego kontaktu z właścicielem. Trzeba poświęcić mu sporo czasu i odpowiednio wychować.

Bruna

249-14
Bruna
6 letnia, wysterylizowana suczka. Znalazła się w Schronisku po tym jak jej właściciel trafił do szpitala. Jak na owczarka przystało - bardzo szczekliwa oraz ekspresyjna, ale zarazem miła i kontaktowa. Skora do zabaw, chętna do nauki.

Ines

1244-13
Ines
Ines to 11 letnia kotka. Została znaleziona. W Schronisku przebywa od listopada zeszłego roku. Dużo czasu spędza na drzemce i pieszczotach. Raczej jest samodzielna. Indywidualistka. W stosunku do innych kotów trzyma lekki dystans. Spokojna, opanowana, łagodna.


Zwierzęta przedstawione do adopcji w dniu 09.04.2014r.
Siksa

183-14
Siksa
Siksa to 4 letnia, wysterylizowana kotka. Została oddana przez właściciela z powodu braku możliwości sprawowania nad nią dalszej opieki. Jest wyjątkowo miłą kotką, domaga się pieszczot i jest bardzo kontaktowa. Lubi wychodzić na dwór więc może być kotem wychodzącym.

Lentilek

102-14
Lentilek
6 letni, terierowaty, średniej wielkości piesek. Ruchliwy, żywiołowy, wesoły. Potrzebuje dużo ruchu, wymaga długich spacerów i lubi się bawić. Jest przyjazny i bardzo sympatyczny. Lubi wygody mieszkaniowe.


Zwierzęta przedstawione do adopcji w dniu 02.04.2014r.
Mała

453-14
Mała
suczka 3 lata, wysterylizowana. Spora na przekór imieniu. Była oddana. Bardzo żywiołowa, energiczna, ruchliwa dziewczyna. Uciekała z podwórza poprzedniej właścicielki, dlatego została oddana. Wesoła i przyjazna. Wymaga rodziny o aktywnym trybie życia. Musi się wybiegać. Może mieszkać w domu z ogrodem.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 25.03.2014r.
Vika

363-14
Vika
Vika to 7 letnia suczka, będzie wysterylizowana. Została oddana przez właściciela z powodu braku możliwości sprawowania nad nią opieki. Duża, silna, szalona i pełna ekspresji. Idealna dla osób, które aktywnie lubią spędzać czas, chce być ciągle w ruchu, ciągle coś robić, mieć ciągle zajęcie. Nie lubi być sama.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 18.03.2014r.
Iga

103-14
Iga
Iga to 12 letnia suczka oddana przez właściciela, którego nie stać było na jej leczenie. Jest to bardzo miła i kontaktowa suczka, dobrze wychowana i grzeczna. Bardzo lubi wygody oraz pełną miskę. Jest typowym pieszczochem domowym, ciągle chciałaby spędzać czas ze swoim opiekunem.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 11.03.2014r.
Tarzan

881-13
Tarzan
7 lat, mały, o gęstym futerku, które trzeba pielęgnować. Był znaleziony. Dla osób zaprzyjaźnionych jest uroczym i oddanym kompanem. Wobec obcych trochę nieufny. Dla ludzi bardzo przyjazny, z innymi zwierzakami nie bardzo zgodny. Idealny do mieszkania.

Sznaps

191-13
Sznaps
piesek, 4 lata, średni, terierkowaty. Sprawny, szybki, zwinnny. Bardzo aktywny i wesoły piesek. Uwielbia się bawić i dużo biegać. Wobec ludzi i innych zwierząt przyjazny. Kontaktowy i mądry.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 04.03.2014r.
Ludwik

1870-12
Ludwik
5 lat, pies, jest to spory psiak na krótkich nogach, krępy i dość uroczy z wyglądu. W Schronisku zachowuje się spokojnie i grzecznie. Cieszy się spacerami, jest kontaktowy i sympatyczny. Był jednak raz wydany do adopcji - został oddany po roku i jak wyjaśniano ugryzł domownika. Nie wiemy jakie były szczegóły tego zajścia. Lepiej żeby trafił do osoby zrównoważonej, znającej psychikę zwierząt.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 19.02.2014r.
Gordon

1095-13
Gordon
11-letni kocur. Został znaleziony. Na początku był bardzo płochliwy i bał się ludzi. Teraz zaczyna być coraz bardziej odważny w stosunku do człowieka. Daje się głaskać i widać, że mu się to podoba. Jednak nadal pomimo swojej wielkości i wieku boi się innych kotów, dlatego źle znosi pobyt w Schronisku. Seniorek na starość potrzebuje spokoju i ciepłego domu.


Zwierzęta przedstawione do adopcji w dniu 19.02.2014r.
Witek

1803-13
Witek
2 lata, pies, średni. Miły, spokojny, towarzyski. Niestety nie lubi dzieci i w ich obecności staje się dość nerwowy. Dla osób dorosłych pełen uroku. Wymaga nauki, długich spacerów i spokojnego, przyjaznego lecz stanowczego opiekuna.

Zuzia - brak zdjęcia

286-14
Zuzia
4 tygodnie, suczka, będzie średnia. Rozbrajająca, słodka, urocza i kochana. Jak każdy szczeniak wymaga troskliwej opieki i wychowania. Wyrośnie na cudowną towarzyszkę.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 05/06.02.2014r.
Prymus

499-13
Prymus
7-letni mieszaniec średniej wielkości. Bardzo miły oraz kontaktowy. W Schronisku przebywa już od dłuższego czasu. Spokojny, zrównoważony, roztropny pies. W pierwszym kontakcie wykazuje ostrożność, ale jeśli przekona się do właściciela to staje się otwarty i przyjazny.

Wiarus

46-14
Wiarus
10-letni, przepiękny i dostojny mieszaniec owczarka. Trafił do schroniska chudy i zaniedbany, być może długo się wałęsał. To bardzo poczciwy, dobry i grzeczny pies. Zasługuje na spokojną i dobrą starość. Odwdzięczy się serdecznym oddaniem.

Dżeki

1891-13
Dżeki
12-letni, mały piesek w typie teriera. Dobry, spokojny i mało wymagający piesek, w Schronisku bardzo zagubiony. Wystarczą mu krótkie spacery, lubi dużo odpoczywać, nadaje się nawet do małego mieszkania. Potrzebuje dobrego i ciepłego opiekuna, aby mógł spędzić starość otoczony troską i miłością.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 22.01.2014r.
Matys

1645-13
Matys
8 lat, pies, średni. Był oddany przez właścicielkę - starszą panią, która nie dawała już sobie rady z opieką nad Matysem. Jest bardzo miły, dobry i ufny. Karny i spokojny. Przyjazny dla zwierząt i innych piesków. Dobrze wychowany pies.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 07.01.2014r.
Orian

1842-13
Orian
piesek, 12 lat, malutki. Był znaleziony. Filigranowy i delikatny. Bardzo miły i dobry, grzeczny, ciepły pieseczek, idealny do mieszkania. W dobrej kondycji, sprawny.

Baron

1746-13
Baron
pies, 12 Lat, owczarek niemiecki. Był znaleziony. Jest to już pan w poważnym wieku. Ma bardzo dobry charakter. Jest spokojny, posłuszny i nieszkodliwy. Bardzo zasługuje na emeryturę wśród przyjaznych ludzi


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 26.11.2013r.
Fiona

173-13
Fiona
2 lata, suczka wysterylizowana, spora. Na ogół jest miła i przyjazna, wymaga jednak wiele nauki i wychowania przez doświadczoną osobę. Jest zaborcza i dość pobudliwa. Bardzo pilnuje swojej miski i swojego posłania - ewentualnego intruza, który próbuje zbliżyć się do jej własności gryzie. Była już adoptowana jednak została zwrócona. Wymaga rozważnego opiekuna.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 13.11.2013r.
Toffi

1647-13
Toffi
piesek, 6 lat, średni, nieco terierkowaty. Wesolutki, przyjazny, pełen temperamentu. Chętny do nauki i zabawy. Miły i uroczy, cywilizowany psiak.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 16.10.2013r.
Dora

872-13
Dora
suczka, wysterylizowana, 9 lat, spora, wilczkowata. Wobec obcych nieufna i wystraszona. Z trudem zawiera nowe znajomości, kiedy jednak się przywiąże jest kochana i lojalna. Potrafi pilnować terenu, który uważa za swój. Raczej do domu z ogrodem.


Zwierzęta przedstawione do adopcji w dniu 10.09.2013r.
Devil

559-11
Devil
9 lat, pies, średni. Prawdopodobnie był wychowany na podwórku. Czujny, dobrze pilnuje. Wobec obcych nieufny. Wobec przyjaciół oddany i lojalny. Raczej do domu z ogrodem. Energiczny i pełen życia.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 06.08.2013r.
Kapsel

824-13
Kapsel
13 lat, piesek, mały, krępy. Oddał go właściciel z powodu braku możliwości dalszej opieki. Pies wymaga leczenia skóry i uszu. Był bardzo zaniedbany. Wobec obcych jest nieufny, a nawet agresywny. Kiedy się przyzwyczai jest wspaniałym przyjacielem. Bardzo potrzebuje pomocy.


WAŻNE: Już zaczął się sezon na małe kociaki. Mamy bardzo dużo małych kotków, które bardzo potrzebują domów. Codziennie przyjmujemy nowe. Wszystkie są urocze i bardzo potrzebują domowej, troskliwej opieki.

Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 02.07.2013r.
Maniek

393-13
Maniek
16 lat, piesek, malutki. Miły, spokojny, kontaktowy. Nie jest agresywny wobec psów, kotów, ludzi. Spokojna sierota. Trafił do Schroniska po stracie właściciela. Bardzo potrzebuje ratunku na starość.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 18.06.2013r.
Arni

710-13
Arni
10 lat, piesek, mały. Był oddany przez właściciela. Pies raczej nieufny. Wymaga czasu aby się przyzwyczaić i zapoznać z nowym właścicielem. Kiedy kogoś pozna jest sympatyczny, kochany i pełen oddania. Jest pieskiem typowo mieszkaniowym.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 08.01.2013r.
Alpi

1644-12
Alpi
8 lat, średni. Został podrzucony przez właściciela do Schroniska. Pewnie nie miał lekkiego życia. Jest nieufny, nieco zadziorny i szczekliwy. Nie będzie pewnie typowym psem rodzinnym lecz na pewno obdarzy przyjaźnią opiekuna. Warto poświęcić mu czas, odpłaci wielkim przywiązaniem.

Maczo

2073-12
Maczo
8 lat, piesek, mały, nieco jamnikowaty. Uroczy wiercipięta, niespokojny duch o charakterze jamnika. Pełen optymizmu, pewny siebie, bystry. Potrafi być przemiłym towarzyszem. Nie nadaje się do dzieci. Z dorosłymi świetnie się dogaduje. Idealny do mieszkania.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 09.10.2012r.
Brutus

657-12
Brutus
6 lat, bardzo ładny mieszaniec dobermana. Ma na ogół dobry i serdeczny charakter. Jest żywiołowy, nieco popędliwy. Lubi szczekać i bawić się. Jest czujny. Nie bardzo zgadza się z innymi zwierzętami. Doskonale będzie się czuł w domu z ogrodem gdzie będzie mógł spać w ciepłym pomieszczeniu lecz biegać dowoli w ogrodzie. Jednocześnie świetnie przypilnuje posesji.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 06.09.2012r.
Benek

1899-11
Benek
6 lat, piesek, średni. Pies po przejściach, wymaga wyciszenia i cierpliwej osoby. Jest bardzo emocjonalny, pełen energii, czasem niecierpliwy. Najlepiej będzie się czuł przy domu z ogrodem. Trudno mu znaleŸć dom, a przecież także zasługuje na spokojne i dobre życie.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 06.03.2012r.
Muniek

585-10
Muniek
5 lat, pies wykastrowany, duży. Jest w Schronisku już 2 lata. Jest wciąż przerażony i pełen niepokoju. Ostatnio zaprzyjaźnił się z suczką Łezką (także prezentowana na stronie). Przy niej zachowuje się jak wielki szczeniak. Najlepiej aby razem znalazły przyjazny dom z ogrodem. Dobry pies, wymaga jednak wsparcia przyjaznej osoby.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 17.01.2012r.
Fuszer

125-11
Fuszer
12 lat, pies, duży. Bardzo dziarski i silny dziadek. Twardy charakter zaprawionego stróża. Bardzo czujny. Wobec swoich posłuszny, karny i przyjazny. Wobec obcych nieufny. Ekstra pies do domu z ogrodem. Wspaniale odwdzięczy się za spokojną starość i przypilnuje dobytku.


Zwierzęta przedstawione do adopcjiw dniu 11.01.2012r.
Diablo

2207-11
Diablo
4 lata, mieszaniec amstaffa, ładny. Sprawny, sprytny, szybki pies. Energiczny, przyjazny dla ludzi. Niestety wobec zwierząt jest agresywny. Towarzyszki i pojętny towarzysz dla doświadczonej osoby.


Zwierzęta przedstawione do adopcji w dniu 10.05.2010r.

Hektor

755-10
Hektor
samiec, dość duży, 7 lat. Wychowany na działkach. Dopiero teraz uczy się chodzić na smyczy. Dobry, pokorny, nieagresywny pies. W Schronisku zupełnie zagubiony. Boi się być sam. Może mieszkać w domu z ogrodem u dobrych ludzi.
29.10.2010. - Hektor bardzo wypiękniał. Dodatkowo stał się świetnym psem towarzyszem, choć nadal nie lubi zamkniętych pomieszczeń.

.

 • do strony głównej
 • Od 26.10.2010.
  free counters